שירותי החברה

חברת חסינות מתמקדת בייזום, ייעוץ, תכנון, הקמה, ניהול, קידום ופיקוח על פרויקטים בתחומים שונים, בסקטור הפרטי והציבורי. הדגש בפעילות החברה הוא על פרויקטים תשתיתיים ותפעוליים תוך שאיפה להתמקד בפרויקטים משמעותיים או בעלי השפעה נרחבת.

ייזום והקמת פרויקטים

ייזום והקמת פרויקטים

העבודה המשותפת עם רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, חברות תשתית, גופי ענק ואנשי מפתח במשק הישראלי מפגישה אותנו עם פרויקטים שונים בנושאים מגוונים. לעתים, שילוב של עוצמות הגופים השונים, האיכויות והידע, מביאים אותנו לזהות יוזמות חדשות ויעדים חדשים.

קידום פרויקטים

קידום פרויקטים

כל העוסק בדרך כזו או אחרת בניסיון לקדם תהליכים ופרויקטים מורכבים יודע, שבירוקרטיה ותיאום בין אנשי המקצוע, הספקים והמעורבים בפרויקט, עשויים להיות המכשול הגדול ביותר בדרך אל היעד. ההיכרות העמוקה שלנו כחברה עם המערכות הציבוריות, המוניציפליות והממלכתיות מאפשרת לנו גישה וקשר ישיר ובלתי אמצעי לגורמי מפתח בעלי השפעה בתחומים השונים, ועוזרת לבצע את התהליכים הנדרשים בצורה היעילה והנכונה ביותר.

תכנון תהליכים

תכנון תהליכים

ניסיון רב שנים בניהול וארגון מערכות רחבות היקף, הוא שהעניק לנו כחברה ראייה ארוכת טווח בצורה יוצאת דופן. יש לנו את היכולת לבחון כל פרט בפרויקט, לזהות מכשולים או איומים, לצפות תקריות, למצוא פתרונות ולייצר תהליך חכם ויעיל.

פיקוח ובקרה

פיקוח ובקרה

זה נכון, כשמדובר בפרויקטים משמעותיים בסדר גודל רחב, שלב הביצוע נחשב לחלק "הפשוט" בפרויקט, אבל כדי להבטיח את התוצאות המדויקות, את מימוש כל היעדים ואת תהליך הביצוע הקצר והיעיל ביותר דרושה עבודת פיקוח וניהול מקצועית. הניסיון שלנו כחברה העניק לנו הבנה בניהול סיכונים, יכולות ניהול מוכחות, כישורים בין אישיים התורמים לתהליכי עבודה בריאים, מוצלחים ונעימים, וכמובן - את היכולת להבטיח שירות אמין, מקצועי, הגון ומסור.

מוכנות למצבי משבר וחירום

מוכנות למצבי משבר וחירום

עשייה רבת שנים ברמות השונות - מקומיות, ארציות ולאומיות - הביאה לגיבוש יכולת ניתוח ותכנון הערכות למצבי משבר וחרום במגוון רחב של תחומים ומומחיות בניהול מצבי משבר.

הפרויקט הבא בפתח ואתם רוצים להבטיח את הצלחתו?

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים, נציגנו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן